Rozwiązania EDI

Wymiana danych

Wymiana danych

Platforma Comarch EDI zapewnia wymianę danych z każdym partnerem biznesowym. W zależności od zaawansowania technologicznego i liczby wymienianych dokumentów doradzamy w wyborze rozwiązania dopasowanego do potrzeb Twojej firmy. Zapewniamy szereg funkcjonalności, które usprawnią komunikację z partnerami biznesowymi.

Czytaj więcej
Integracja EDI z KSeF

Integracja EDI z KSeF

1 stycznia 2022 został uruchomiony w Polsce Krajowy System e-Faktur (KSeF) służący do wystawiania, otrzymywania i przechowywania faktur ustrukturyzowanych. Gwarantując pełną zgodność z najnowszymi regulacjami prawnymi, platforma Comarch EDI pozwoli Ci szybko i bez przeszkód wysyłać oraz odbierać e-faktury do/z KSeF.

Czytaj więcej
Katalog produktów

Katalog produktów

Centralny katalog produktów usprawniający zarządzanie danymi o produktach wymienianych z wieloma partnerami biznesowymi. Umożliwia definiowanie różnorodnych atrybutów zarówno ogólnodostępnych, jak również dedykowanych dla danego partnera biznesowego. Zapewnia wysoką jakość danych oraz ich spójność w całym łańcuchu dostaw.

Czytaj więcej
Zarządzanie łańcuchem dostaw

Zarządzanie łańcuchem dostaw

Rozwiązanie służące optymalizacji procesów w łańcuchu dostaw. Zapewnia efektywną komunikację z operatorami logistycznymi, gwarantując szybki i bezpieczny przepływ informacji oraz dostęp do aktualnych statusów operacji logistycznych.

Czytaj więcej
e-fakturowanie

e-fakturowanie

Rozwiązanie do kompleksowej obsługi faktury elektronicznej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi. Zapewnia obsługę faktur sprzedażowych i zakupowych, walidację danych, wsparcie dla wielu formatów (m.in. EDIFACT, XML, PDF) oraz ich dystrybucję wieloma kanałami (e-mail, portal, integracja) i archiwizację.

Czytaj więcej
Finansowanie łańcucha dostaw

Finansowanie łańcucha dostaw

Szybsze otrzymanie płatności czy przedłużenie terminu wymagalności – dzięki integracji z bankami rozwiązanie umożliwia pełną obsługę faktury wraz z usługami finansowania faktur.

Czytaj więcej
Purchase-to-Pay

Purchase-to-Pay

Gwarantujemy spójność danych w całym procesie współpracy z danym partnerem – od procesu wymiany danych produktowych, poprzez proces zamawiania, pakowania towarów, realizację dostawy, aż po przyjęcie przez partnera biznesowego, fakturowanie i realizację płatności (Purchase-to-Pay/Order-to-Cash).

Czytaj więcej
E-Commerce

E-Commerce

Comarch EDI e-Market to rozwiązanie typu B2B commerce, pozwalające, głównie producentom, na efektywną współpracę biznesową z mniejszymi partnerami biznesowymi. Ergonomiczna aplikacja webowa dostosowana do layoutu Twojej firmy pozwala na efektywne zwiększenie wyników sprzedaży.

Czytaj więcej
Usługi Comarch EDI

Usługi Comarch EDI

W ramach naszych usług oferujemy usługi integracyjne, dedykowane zarządzanie projektami oraz wsparcie w procesach podłączania partnerów i utrzymywania projektów (Service Desk).

Czytaj więcej

Masz pytania? Chcesz nawiązać współpracę,
zamówić produkt?

Skontaktuj się z nami